piątek, 9 stycznia 2015

Prolog ~Trasa

Antosia, 18 letnia dziewczyna, długie, proste, blond włosy, utalentowana muzycznie. Dobrze się uczy, ale nie jest zbytnio towarzyska. Po strasznym zerwaniu, nie szuka miłości.

Zayn, 19 letni chłopak o ciemnej karnacji, krótkie ciemne włosy, członek zespołu One Direction. Nie jest zbyt grzecznym uczniem, ale nie robi wielkich problemów  w szkole. Pragnie zakochać się na dobre, aż po ostatnie dni.

Kiedy Tosia przeprowadza się do Londynu, na studiach spotyka Zayna.. Zakolegowali się, ale nie od razu... Mieli wiele barierek do pokonania.. Zayn zaprasza Tośkę do jego domu, gdzie spotyka Louisa, Nialla, Harrego i... Liama.. Jej młodą miłość.. Dziewczyna jest załamana.. Kiedy chłopaki proponują jej udział w ich trasie koncertowej, dziewczyna nie może uwierzyć że może rozwinąć swoją karierę tuż obok Zayna i... Liama ;/ Lecz po długich rozmyślaniach, nie przespanych nocach, decyduje się na tą trasę.. Liam'owi nie podoba się "znajomość" Tośki i Zayna.. Postanawia coś z tym zrobić i odzyskać Antosie.. Za każdą cenę.. Jak się potoczy trasa One Direction? Czy Tosia zostanie singielką, czy będzie z Zaynem czy z Liamem, a może z Louisem? Tego nikt nie wie ;3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz